11Even Sports TTFI National Ranking Table Tennis Championships - 2016 (CENTRAL ZONE)

Results Home

Womens Single : Live Results

Serial Match Type Player 1 Player 2 Match B/w Current Status Result Scheduled Time Sets Score Winner
1 Main Draw   BATRA Manika   PATKAR Madhurika Main Draw - Final - #1 - [750 Vs 749] Finished Won Sep-29 03:45 11:6, 8:11, 5:11, 11:9, 7:11, 12:10, 11:8 4-3 750-BATRA Manika
2 Main Draw   PATKAR Madhurika   RISHYA Reeth Main Draw - Semi Finals - #2 - [749 Vs 755] Finished Won Sep-29 10:45 29:18, -1:0 1-1 755-RISHYA Reeth
3 Main Draw   DESHPANDE Divya   BATRA Manika Main Draw - Semi Finals - #1 - [747 Vs 750] Finished Won Sep-29 10:45 2:-1 0-1 750-BATRA Manika
4 Main Draw   AYHIKA Mukherjee   BATRA Manika Main Draw - Quarter Finals - #2 - [549 Vs 750] Finished Won Sep-28 07:00 9:11, 8:11, 8:11, 11:3, 11:9, 9:11 2-4 750-BATRA Manika
5 Main Draw   PATKAR Madhurika   KUMARESAN Shamini Main Draw - Quarter Finals - #4 - [749 Vs 756] Finished Won Sep-28 07:00 11:9, 6:11, 11:7, 11:5, 11:9 4-1 749-PATKAR Madhurika
6 Main Draw   DESHPANDE Divya   POULOMI Ghatak Main Draw - Quarter Finals - #1 - [747 Vs 748] Finished Walkover Sep-28 07:00 3:3 0-0 747-DESHPANDE Divya
7 Main Draw   RISHYA Reeth   DAS Ankita Main Draw - Quarter Finals - #3 - [755 Vs 746] Finished Won Sep-28 07:00 7:11, 9:11, 11:5, 9:11, 11:6, 11:9, 11:1 4-3 755-RISHYA Reeth
8 Main Draw   DESHPANDE Divya   KRITTWIKA Sinha roy Main Draw - Round of 16 - #2 - [747 Vs 757] Finished Won Sep-28 03:40 12:10, 10:12, 11:8, 2:11, 11:7, 9:11, 11:9 4-3 747-DESHPANDE Divya
9 Main Draw   DAS Mouma   AYHIKA Mukherjee Main Draw - Round of 16 - #4 - [751 Vs 549] Finished Won Sep-28 03:40 0:-1 0-0 549-AYHIKA Mukherjee
10 Main Draw   POULOMI Ghatak   MUKHERJEE Sutirtha Main Draw - Round of 16 - #1 - [748 Vs 854] Finished Walkover Sep-28 03:40 0-0 854-MUKHERJEE Sutirtha
11 Main Draw   AMRUTE Shruti   SARKAR Takeme Main Draw - Round of 32 - #13 - [687 Vs 776] Finished Walkover Sep-28 11:10 19:11 0-1 776-SARKAR Takeme
12 Main Draw   KUNDU Pallabi   KUMARESAN Shamini Main Draw - Round of 32 - #14 - [767 Vs 756] Finished Walkover Sep-28 11:10 19:34, 15:5 1-1 767-KUNDU Pallabi
13 Main Draw   DAS Mouma   DUTTA Anuska Main Draw - Round of 32 - #8 - [751 Vs 771] Finished Won Sep-28 10:30 11:8, 11:4, 11:5, 11:7 4-0 751-DAS Mouma
14 Main Draw   SAHASRABUDHE Pooja   SIVASHANKAR yashini Main Draw - Round of 32 - #9 - [754 Vs 787] Finished Won Sep-28 10:30 1:4, 11:9, 0:0 1-2 754-SAHASRABUDHE Pooja
15 Main Draw   MUKHERJEE Sutirtha   BOSE Sukanya Main Draw - Round of 32 - #1 - [854 Vs 775] Finished Walkover Sep-28 10:30 -1:0 0-0 775-BOSE Sukanya
16 Main Draw   DESHPANDE Divya   ASHLESHA Trehan Main Draw - Round of 32 - #3 - [747 Vs 777] Finished Won Sep-28 10:30 11:9, 12:10 1-1 747-DESHPANDE Divya
17 Main Draw   KAMATH Archana girish   MUKHERJEE Manisha Main Draw - Round of 64 - #23 - [546 Vs 834] Finished Walkover Sep-27 06:45 15:5 0-1 834-MUKHERJEE Manisha
18 Main Draw   MUKHERJEE Sagarika   SELENADEEPTHI Selvakumar Main Draw - Round of 64 - #31 - [773 Vs 550] Finished Won Sep-27 06:45 32:21 1-0 773-MUKHERJEE Sagarika
19 Main Draw   NANDWANI Aarushi   KUNDU Rittika Main Draw - Round of 64 - #10 - [593 Vs 727] Finished Won Sep-27 06:45 8:11, 13:11, 11:5, 11:6, 9:11, 11:7 4-2 593-NANDWANI Aarushi
20 Main Draw   PATIL Manushree   SANYA Sehgal Main Draw - Round of 64 - #7 - [656 Vs 616] Finished Won Sep-27 06:45 4:11, 7:11, 11:6, 11:8, 14:12, 3:11, 3:11 3-4 616-SANYA Sehgal
21 Main Draw   SIVASHANKAR yashini   BHATTACHARYA Rupsa Main Draw - Round of 64 - #18 - [787 Vs 772] Finished Won Sep-27 06:45 7:13 0-0 772-BHATTACHARYA Rupsa
22 Main Draw   VIDYA Narasimhan   DUTTA Anuska Main Draw - Round of 64 - #15 - [799 Vs 771] Finished Won Sep-27 06:45 11:8, 3:11, 7:11, 8:11, 8:11 1-4 771-DUTTA Anuska
23 Group Match   DESHPANDE Mansi   NANDWANI Aarushi Group Match - Round 3 - #2 - [672 Vs 593] Finished Won Sep-26 01:35 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 593-NANDWANI Aarushi
24 Group Match   KHOPKAR Rutuja   HALDER Mrittika Group Match - Round 3 - #2 - [680 Vs 836] Finished Won Sep-26 01:35 11:49, 3:19 2-0 836-HALDER Mrittika
25 Group Match   BHATTACHARYA Rupsa   SASWATI Ghosh Group Match - Round 3 - #1 - [772 Vs 702] Finished Won Sep-26 01:35 17:10, 11:3, -6:79, 64:0 3-0 702-SASWATI Ghosh
26 Group Match   KAMATH Archana girish   MARIA Rony Group Match - Round 3 - #1 - [546 Vs 644] Finished Won Sep-26 01:35 0:0 0-0 644-MARIA Rony
27 Group Match   MURBADKAR Jagruti   TARAFDAR Anumita Group Match - Round 3 - #2 - [669 Vs 645] Finished Won Sep-26 01:35 11:7, 11:7, 12:10 3-0 669-MURBADKAR Jagruti
28 Group Match   SPOORTHI Venkatesha m   KUNDU Rittika Group Match - Round 3 - #1 - [635 Vs 727] Finished Walkover Sep-26 01:35 12:8 0-1 635-SPOORTHI Venkatesha m
29 Group Match   SANGITA Mahadani   PATANKAR Koumudi Group Match - Round 3 - #2 - [832 Vs 627] Finished Walkover Sep-26 01:35 0-0 832-SANGITA Mahadani
30 Group Match   MUKHERJEE Sagarika   SINGH Chhavi Group Match - Round 3 - #1 - [773 Vs 762] Finished Won Sep-26 01:35 11:4, 11:5, 11:41 2-1 773-MUKHERJEE Sagarika
31 Group Match   VIDYA Narasimhan   CHALLA Praneetha Group Match - Round 3 - #1 - [799 Vs 558] Finished Won Sep-26 01:35 11:4, 11:6, 11:5 3-0 799-VIDYA Narasimhan
32 Group Match   VEDIKA Garg   SANYA Sehgal Group Match - Round 3 - #1 - [552 Vs 616] Finished Walkover Sep-26 01:35 0:0 0-0 616-SANYA Sehgal
33 Group Match   GHOSH Shreya   SARMAH Adrija Group Match - Round 3 - #1 - [774 Vs 561] Finished Won Sep-26 01:35 0-0 774-GHOSH Shreya
34 Group Match   SHANKAR Riti   DUTTA Anuska Group Match - Round 3 - #2 - [615 Vs 771] Finished Won Sep-26 01:35 12:10, 12:10, 9:11, 8:11, 10:12 2-3 771-DUTTA Anuska
35 Group Match   KAWLE Charvi   BASAK Anannya Group Match - Round 3 - #1 - [652 Vs 740] Finished Won Sep-26 01:35 9:11 0-1 740-BASAK Anannya
36 Group Match   AKULA Sreeja   SIVASHANKAR yashini Group Match - Round 3 - #1 - [551 Vs 787] Running Sep-26 01:35 0-0 -
37 Group Match   JAISWAL Varuni   BISWAS Diksa Group Match - Round 3 - #1 - [786 Vs 719] Finished Won Sep-26 01:35 6:11, 9:11, 9:11 0-3 719-BISWAS Diksa
38 Group Match   SARKAR Takeme   MANOHAR Monica Group Match - Round 3 - #1 - [776 Vs 780] Finished Walkover Sep-26 01:35 55:14 0-1 776-SARKAR Takeme
39 Group Match   SELENADEEPTHI Selvakumar   MOUMITA Datta Group Match - Round 3 - #1 - [550 Vs 829] Finished Won Sep-26 01:35 20:-7, 15:5, 3:5 3-0 550-SELENADEEPTHI Selvakumar
40 Group Match   AMRUTHA PUSHPAK Shekhar   KUTUMBALE Anusha Group Match - Round 3 - #1 - [805 Vs 697] Finished Won Sep-26 01:35 12:10, 5:11, 5:11, 12:10, 11:7 3-2 805-AMRUTHA PUSHPAK Shekhar
41 Group Match   SEAL Meenushree   BHAIRAPURE Kausha Group Match - Round 3 - #2 - [708 Vs 600] Finished Won Sep-26 01:35 4:12, 11:14, 8:1, 25:3 1-3 600-BHAIRAPURE Kausha
42 Group Match   TRISHA Das   OISHWARYYA Deb Group Match - Round 3 - #2 - [828 Vs 717] Finished Won Sep-26 01:35 11:7, 6:11, 11:8, 3:11, 11:3 3-2 828-TRISHA Das
43 Group Match   ROHILLA Anjali   DUTTA Riya Group Match - Round 3 - #2 - [612 Vs 847] Finished Won Sep-26 01:35 33:7, 0:8 1-0 847-DUTTA Riya
44 Group Match   DAS Priyadarsini   . Naina Group Match - Round 3 - #2 - [846 Vs 781] Finished Walkover Sep-26 01:35 0-0 846-DAS Priyadarsini
45 Group Match   TANAYA Dutta   SUMANA Saha Group Match - Round 3 - #2 - [721 Vs 848] Running Sep-26 01:35 9:11 0-1 -
46 Group Match   BOSE Sukanya   MOKASHI Priti Group Match - Round 3 - #1 - [775 Vs 677] Finished Won Sep-26 01:35 46:7, 11:7, 11:9 3-0 775-BOSE Sukanya
47 Group Match   SAHA Nandita   KIRTANI Tanisi Group Match - Round 3 - #2 - [753 Vs 591] Finished Won Sep-26 01:35 0-0 591-KIRTANI Tanisi
48 Group Match   PARTE Shweta   RODRIGUES Kefira Group Match - Round 3 - #1 - [769 Vs 589] Finished Won Sep-26 01:35 64:7, 77:-3, 16:2 2-1 769-PARTE Shweta
49 Group Match   SHARMA Iti   HARSHA VARDHINI Calange ravichandran Group Match - Round 3 - #1 - [611 Vs 547] Finished Won Sep-26 01:35 5:11, 7:11, 8:11 0-3 547-HARSHA VARDHINI Calange ravichandran
50 Group Match   DUTTA Anewsha   MUKHERJEE Manisha Group Match - Round 3 - #2 - [714 Vs 834] Finished Won Sep-26 01:35 10:12, 11:7, 2:11, 6:11 1-3 834-MUKHERJEE Manisha
51 Group Match   MALIK Kritika   HALEANGADI Srushti Group Match - Round 3 - #1 - [576 Vs 689] Finished Won Sep-26 01:35 12:10, 11:9, 9:11, 12:10 3-1 576-MALIK Kritika
52 Group Match   KATARIA Manisha   JAIN Jiya Group Match - Round 3 - #2 - [706 Vs 614] Finished Won Sep-26 01:35 9:11, 11:6, 6:11, 9:11 1-3 614-JAIN Jiya
53 Group Match   KUMARAVEL Swetha   BATSALLYA Mahasweta Group Match - Round 3 - #1 - [633 Vs 564] Finished Walkover Sep-26 01:10 23:2, 11:9, 13:12 2-1 564-BATSALLYA Mahasweta
54 Group Match   SHARMA Pooja   SINGH Vandana Group Match - Round 3 - #1 - [620 Vs 713] Finished Won Sep-26 01:10 -15:160, 91:5, 101:-42, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 3-0 620-SHARMA Pooja
55 Group Match   GOYAL garima   RATHORE Bhuwaneshwari Group Match - Round 3 - #1 - [570 Vs 761] Running Sep-26 01:10 11:5 1-0 -
56 Group Match   BANU Nikhat   CHATTERJEE Moitree Group Match - Round 3 - #1 - [782 Vs 815] Running Sep-26 01:10 14:36, 30:4, 81:57, 21:9, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 2-2 -
57 Group Match   D'SOUZA Senhora cezinha   PAUL Puja Group Match - Round 3 - #1 - [658 Vs 726] Finished Won Sep-26 01:10 -33:2, 24:-7, 6:145, -12:41 1-3 726-PAUL Puja
58 Group Match   KUNDU Pallabi   MAZUMDAR Jitakhee Group Match - Round 3 - #1 - [767 Vs 562] Finished Walkover Sep-26 01:10 7:16, 4:1 1-0 767-KUNDU Pallabi
59 Group Match   RISHYA Reeth   VISWANATH Kushi Group Match - Round 3 - #1 - [755 Vs 628] Finished Walkover Sep-26 01:10 0:0 0-0 628-VISWANATH Kushi
60 Group Match   KUMARESAN Shamini   RANGSHAHI Deepali Group Match - Round 3 - #1 - [756 Vs 646] Finished Won Sep-26 01:10 16:2, 10:7, 22:-3, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 2-1 756-KUMARESAN Shamini
61 Group Match   POULOMI Ghatak   SERAHA Jacob Group Match - Round 3 - #1 - [748 Vs 641] Finished Won Sep-26 01:10 61:8, 11:0, 1:7 3-0 748-POULOMI Ghatak
62 Group Match   DESHPANDE Divya   NOORBASHA Shailu Group Match - Round 3 - #1 - [747 Vs 559] Running Sep-26 01:10 5:18, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 1-0 -
63 Group Match   CHAKRABORTY Anindita   TANUSHREE Das gupta Group Match - Round 3 - #1 - [770 Vs 648] Finished Won Sep-26 01:10 81:32, 11:6, 9:10, 11:4, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 3-1 770-CHAKRABORTY Anindita
64 Group Match   PAREEK Priyanka   TALNIKAR Shruti Group Match - Round 3 - #1 - [764 Vs 768] Finished Won Sep-26 01:10 16:7, 9:11, 12:78, 6:11, 11:8 3-2 764-PAREEK Priyanka
65 Group Match   CHIPIA Frenaz   ASWANI Renuka Group Match - Round 3 - #1 - [548 Vs 643] Running Sep-26 01:10 10:27, 59:1, 0:0 1-1 -
66 Group Match   DAS Ankita   BHAMBRI Shreya Group Match - Round 3 - #1 - [746 Vs 580] Running Sep-26 01:10 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
67 Group Match   AYHIKA Mukherjee   M MANDULA Nikitha Group Match - Round 3 - #1 - [549 Vs 783] Finished Won Sep-26 01:10 12:4, 11:4, 11:3, 0:0 3-0 549-AYHIKA Mukherjee
68 Group Match   KUTUMBALE Anusha   DUTTA Anuska Group Match - Round 2 - #2 - [697 Vs 771] Finished Won Sep-26 12:45 11:6, 9:11, 14:12, 11:13, 10:12 2-3 771-DUTTA Anuska
69 Group Match   SIVASHANKAR yashini   SUMANA Saha Group Match - Round 2 - #2 - [787 Vs 848] Finished Won Sep-26 12:45 61:5, 6:31, 7:3, 11:71, 8:11 2-3 848-SUMANA Saha
70 Group Match   BISWAS Diksa   NANDWANI Aarushi Group Match - Round 2 - #2 - [719 Vs 593] Finished Won Sep-26 12:45 11:6, 7:11, 6:11, 12:10, 10:12 2-3 593-NANDWANI Aarushi
71 Group Match   SANYA Sehgal   KIRTANI Tanisi Group Match - Round 2 - #2 - [616 Vs 591] Finished Won Sep-26 12:45 11:13, 12:10, 10:12, 11:7, 11:8 3-2 616-SANYA Sehgal
72 Group Match   KAWLE Charvi   DAS Priyadarsini Group Match - Round 2 - #1 - [652 Vs 846] Finished Won Sep-26 12:45 11:8, 8:11, -2:11, 3:4, 8:16 2-3 846-DAS Priyadarsini
73 Group Match   KAMATH Archana girish   SANGITA Mahadani Group Match - Round 2 - #1 - [546 Vs 832] Finished Walkover Sep-26 12:45 0-0 546-KAMATH Archana girish
74 Group Match   SHARMA Iti   KATARIA Manisha Group Match - Round 2 - #1 - [611 Vs 706] Finished Won Sep-26 12:45 16:14, 12:10, 11:8 3-0 611-SHARMA Iti
75 Group Match   HARSHA VARDHINI Calange ravichandran   JAIN Jiya Group Match - Round 2 - #2 - [547 Vs 614] Finished Won Sep-26 12:45 11:4, 12:10, 11:5 3-0 547-HARSHA VARDHINI Calange ravichandran
76 Group Match   BASAK Anannya   . Naina Group Match - Round 2 - #2 - [740 Vs 781] Finished Won Sep-26 12:45 9:11, 7:11 0-2 781-. Naina
77 Group Match   VEDIKA Garg   SAHA Nandita Group Match - Round 2 - #1 - [552 Vs 753] Finished Walkover Sep-26 12:45 0-0 753-SAHA Nandita
78 Group Match   MALIK Kritika   DUTTA Anewsha Group Match - Round 2 - #1 - [576 Vs 714] Finished Won Sep-26 12:45 11:6, 11:9, 11:5 3-0 576-MALIK Kritika
79 Group Match   HALEANGADI Srushti   MUKHERJEE Manisha Group Match - Round 2 - #2 - [689 Vs 834] Finished Won Sep-26 12:45 8:11, 9:11, 7:11 0-2 834-MUKHERJEE Manisha
80 Group Match   MARIA Rony   PATANKAR Koumudi Group Match - Round 2 - #2 - [644 Vs 627] Finished Won Sep-26 12:45 11:6, 11:7, 11:8 3-0 644-MARIA Rony
81 Group Match   JAISWAL Varuni   DESHPANDE Mansi Group Match - Round 2 - #1 - [786 Vs 672] Finished Won Sep-26 12:45 5:11, 9:11, 11:7, 7:11 1-3 672-DESHPANDE Mansi
82 Group Match   AKULA Sreeja   TANAYA Dutta Group Match - Round 2 - #1 - [551 Vs 721] Finished Won Sep-26 12:20 9:45 1-0 551-AKULA Sreeja
83 Group Match   BOSE Sukanya   ROHILLA Anjali Group Match - Round 2 - #1 - [775 Vs 612] Finished Won Sep-26 12:20 0-0 775-BOSE Sukanya
84 Group Match   MOUMITA Datta   BHAIRAPURE Kausha Group Match - Round 2 - #2 - [829 Vs 600] Running Sep-26 12:20 41:3, 11:5, 10:5 3-0 -
85 Group Match   SELENADEEPTHI Selvakumar   SEAL Meenushree Group Match - Round 2 - #1 - [550 Vs 708] Finished Won Sep-26 12:20 4:5, 11:4, 4:-7 3-0 550-SELENADEEPTHI Selvakumar
86 Group Match   VIDYA Narasimhan   JAYSWAL Namna Group Match - Round 2 - #1 - [799 Vs 605] Finished Won Sep-26 12:20 11:4, 11:6, 11:5 1-2 799-VIDYA Narasimhan
87 Group Match   PARTE Shweta   ASHLESHA Trehan Group Match - Round 2 - #1 - [769 Vs 777] Finished Won Sep-26 12:20 8:11, 13:68, 4:31 1-2 777-ASHLESHA Trehan
88 Group Match   MUKHERJEE Sagarika   SIKHA Jacob Group Match - Round 2 - #1 - [773 Vs 642] Finished Walkover Sep-26 12:20 0-0 773-MUKHERJEE Sagarika
89 Group Match   SPOORTHI Venkatesha m   MURBADKAR Jagruti Group Match - Round 2 - #1 - [635 Vs 669] Finished Won Sep-26 12:20 78:7, 21:61, 8:16, 8:11 2-2 669-MURBADKAR Jagruti
90 Group Match   KUNDU Rittika   TARAFDAR Anumita Group Match - Round 2 - #2 - [727 Vs 645] Finished Won Sep-26 12:20 8:11, 13:-9, 121:5, -19:5 3-1 727-KUNDU Rittika
91 Group Match   BHATTACHARYA Rupsa   KHOPKAR Rutuja Group Match - Round 2 - #1 - [772 Vs 680] Finished Won Sep-26 12:20 19:9, 25:6, 11:5, 0:0 3-0 772-BHATTACHARYA Rupsa
92 Group Match   SASWATI Ghosh   HALDER Mrittika Group Match - Round 2 - #2 - [702 Vs 836] Finished Won Sep-26 12:20 -8:45, 11:205, 74:11, 11:5, 11:86, 0:0 3-2 702-SASWATI Ghosh
93 Group Match   MOKASHI Priti   DUTTA Riya Group Match - Round 2 - #2 - [677 Vs 847] Running Sep-26 12:20 11:9, 36:9, 12:14, 15:17 3-1 -
94 Group Match   SARKAR Takeme   TRISHA Das Group Match - Round 2 - #1 - [776 Vs 828] Finished Won Sep-26 12:20 19:1, 11:9, 11:2 3-0 776-SARKAR Takeme
95 Group Match   MANOHAR Monica   OISHWARYYA Deb Group Match - Round 2 - #2 - [780 Vs 717] Running Sep-26 12:20 39:11, 0:0 0-1 -
96 Group Match   GHOSH Shreya   PATIL Manushree Group Match - Round 2 - #1 - [774 Vs 656] Running Sep-26 12:20 5:11 0-1 -
97 Group Match   RISHYA Reeth   GUPTA Tanu Group Match - Round 2 - #1 - [755 Vs 821] Running Sep-26 10:15 0-0 -
98 Group Match   KUMARESAN Shamini   DIVEKAR Aarya Group Match - Round 2 - #1 - [756 Vs 588] Running Sep-26 10:15 22:3, 11:2, 0:0 2-0 -
99 Group Match   KUNDU Pallabi   MHATRE Mrunmayee Group Match - Round 2 - #1 - [767 Vs 647] Finished Won Sep-26 10:15 62:11, 8:6, 51:8, 7:5 1-3 647-MHATRE Mrunmayee
100 Group Match   BANU Nikhat   UPADHAYA Kritika Group Match - Round 2 - #1 - [782 Vs 563] Finished Won Sep-26 10:15 16:34, 9:3, 11:5 3-0 782-BANU Nikhat
101 Group Match   KUMARAVEL Swetha   ABINAYA Ramesh Group Match - Round 2 - #1 - [633 Vs 802] Running Sep-26 10:15 14:-3, 0:0 1-0 -
102 Group Match   AYHIKA Mukherjee   LAHKAR Kakoli Group Match - Round 2 - #1 - [549 Vs 766] Finished Won Sep-26 10:15 7:15, 0:0, 0:0 0-1 766-LAHKAR Kakoli
103 Group Match   D'SOUZA Senhora cezinha   PRABHU PARRIKAR Prutha Group Match - Round 2 - #1 - [658 Vs 590] Running Sep-26 10:15 16:0, 11:52, 14:4 2-1 -
104 Group Match   CHIPIA Frenaz   BIDRI Sushmita Group Match - Round 2 - #1 - [548 Vs 632] Running Sep-26 10:15 16:13, -1:11, 9:15, 11:57, 18:16, 0:0 2-3 -
105 Group Match   SHARMA Pooja   TRIVEDI Nirja Group Match - Round 2 - #1 - [620 Vs 606] Finished Won Sep-26 10:15 11:2, 1:36, 11:6, 11:8 3-1 620-SHARMA Pooja
106 Group Match   DAS Ankita   ROY Tulika Group Match - Round 2 - #1 - [746 Vs 822] Finished Walkover Sep-26 10:15 -2:15, 0:0 1-0 746-DAS Ankita
107 Group Match   DESHPANDE Divya   SINGH Priyanka jr Group Match - Round 2 - #1 - [747 Vs 567] Running Sep-26 10:15 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
108 Group Match   GOYAL garima   MANERKAR Ruchira Group Match - Round 2 - #1 - [570 Vs 679] Finished Won Sep-26 10:15 14:8, 11:3, 11:5 3-0 570-GOYAL garima
109 Group Match   PAREEK Priyanka   SAINI Suhana Group Match - Round 2 - #1 - [764 Vs 618] Finished Won Sep-26 10:15 11:4, 71:9, 14:19 3-0 764-PAREEK Priyanka
110 Group Match   POULOMI Ghatak   ANANTH KUMAR Samyuktha Group Match - Round 2 - #1 - [748 Vs 630] Finished Won Sep-26 10:15 9:0, 11:7, 6:9 0-3 748-POULOMI Ghatak
111 Group Match   CHAKRABORTY Anindita   SEJAL Kaushik Group Match - Round 2 - #1 - [770 Vs 626] Running Sep-26 10:15 25:7, 11:2, 23:8 2-1 -
112 Group Match   VEDIKA Garg   KIRTANI Tanisi Group Match - Round 1 - #1 - [552 Vs 591] Finished Walkover Sep-26 09:50 0-0 591-KIRTANI Tanisi
113 Group Match   SANYA Sehgal   SAHA Nandita Group Match - Round 1 - #2 - [616 Vs 753] Running Sep-26 09:50 1:14, 42:36 1-1 -
114 Group Match   HALEANGADI Srushti   DUTTA Anewsha Group Match - Round 1 - #2 - [689 Vs 714] Finished Won Sep-26 09:50 11:4, 11:1, 11:4 3-0 689-HALEANGADI Srushti
115 Group Match   HARSHA VARDHINI Calange ravichandran   KATARIA Manisha Group Match - Round 1 - #2 - [547 Vs 706] Finished Won Sep-26 09:50 11:6, 11:5, 11:4 3-0 547-HARSHA VARDHINI Calange ravichandran
116 Group Match   SHARMA Iti   JAIN Jiya Group Match - Round 1 - #1 - [611 Vs 614] Finished Won Sep-26 09:50 12:14, 11:9, 11:7, 8:11, 11:6 3-2 611-SHARMA Iti
117 Group Match   BASAK Anannya   DAS Priyadarsini Group Match - Round 1 - #2 - [740 Vs 846] Finished Won Sep-26 09:50 28:11, 8:11, 11:5 2-1 846-DAS Priyadarsini
118 Group Match   KAWLE Charvi   . Naina Group Match - Round 1 - #1 - [652 Vs 781] Finished Won Sep-26 09:50 1:7, 51:9, 104:11 2-1 652-KAWLE Charvi
119 Group Match   JAISWAL Varuni   NANDWANI Aarushi Group Match - Round 1 - #1 - [786 Vs 593] Finished Won Sep-26 09:50 18:16, 10:12, 36:7, 11:11 2-2 786-JAISWAL Varuni
120 Group Match   BISWAS Diksa   DESHPANDE Mansi Group Match - Round 1 - #2 - [719 Vs 672] Finished Won Sep-26 09:50 8:71, 11:58, 2:23, 9:40 2-2 672-DESHPANDE Mansi
121 Group Match   SIVASHANKAR yashini   TANAYA Dutta Group Match - Round 1 - #2 - [787 Vs 721] Finished Won Sep-26 09:50 13:25, 0:0, 0:0 0-1 787-SIVASHANKAR yashini
122 Group Match   MALIK Kritika   MUKHERJEE Manisha Group Match - Round 1 - #1 - [576 Vs 834] Finished Won Sep-26 09:50 11:13, 11:6, 7:11, 11:9, 10:12 2-3 834-MUKHERJEE Manisha
123 Group Match   AMRUTHA PUSHPAK Shekhar   DUTTA Anuska Group Match - Round 1 - #1 - [805 Vs 771] Finished Won Sep-26 09:50 7:11, 11:4, 7:11, 11:8, 7:11 2-3 771-DUTTA Anuska
124 Group Match   KUTUMBALE Anusha   SHANKAR Riti Group Match - Round 1 - #2 - [697 Vs 615] Finished Won Sep-26 09:50 7:11, 11:7, 7:11, 8:11 1-3 615-SHANKAR Riti
125 Group Match   KAMATH Archana girish   PATANKAR Koumudi Group Match - Round 1 - #1 - [546 Vs 627] Finished Won Sep-26 09:50 11:7, 11:5, 11:3 3-0 546-KAMATH Archana girish
126 Group Match   MARIA Rony   SANGITA Mahadani Group Match - Round 1 - #2 - [644 Vs 832] Finished Walkover Sep-26 09:50 0-0 644-MARIA Rony
127 Group Match   CHALLA Praneetha   JAYSWAL Namna Group Match - Round 1 - #2 - [558 Vs 605] Finished Won Sep-26 09:25 -3:7, 10:12, 1:9, 14:21 1-3 605-JAYSWAL Namna
128 Group Match   SELENADEEPTHI Selvakumar   BHAIRAPURE Kausha Group Match - Round 1 - #1 - [550 Vs 600] Finished Won Sep-26 09:25 41:14, 11:14, 71:11 2-1 550-SELENADEEPTHI Selvakumar
129 Group Match   BOSE Sukanya   DUTTA Riya Group Match - Round 1 - #1 - [775 Vs 847] Finished Won Sep-26 09:25 11:-6, 7:31, 36:24, 11:7 3-1 775-BOSE Sukanya
130 Group Match   SARKAR Takeme   OISHWARYYA Deb Group Match - Round 1 - #1 - [776 Vs 717] Finished Won Sep-26 09:25 11:68, 11:4, 11:8 3-0 776-SARKAR Takeme
131 Group Match   SASWATI Ghosh   KHOPKAR Rutuja Group Match - Round 1 - #2 - [702 Vs 680] Finished Won Sep-26 09:25 7:31, 15:4, 31:4, 63:11, 0:0 3-1 702-SASWATI Ghosh
132 Group Match   BHATTACHARYA Rupsa   HALDER Mrittika Group Match - Round 1 - #1 - [772 Vs 836] Finished Won Sep-26 09:25 11:8, 8:11, 15:3, 11:8, 6:11 1-4 836-HALDER Mrittika
133 Group Match   MANOHAR Monica   TRISHA Das Group Match - Round 1 - #2 - [780 Vs 828] Running Sep-26 09:25 11:5, 5:3, 11:8 2-1 -
134 Group Match   KUNDU Rittika   MURBADKAR Jagruti Group Match - Round 1 - #2 - [727 Vs 669] Running Sep-26 09:25 11:2, 13:35, 11:49, 41:6 3-1 -
135 Group Match   MOUMITA Datta   SEAL Meenushree Group Match - Round 1 - #2 - [829 Vs 708] Finished Won Sep-26 09:25 -5:11, 0:0 0-1 829-MOUMITA Datta
136 Group Match   SPOORTHI Venkatesha m   TARAFDAR Anumita Group Match - Round 1 - #1 - [635 Vs 645] Finished Won Sep-26 09:25 9:11, 21:18, 9:11, 11:2, 11:3 3-2 635-SPOORTHI Venkatesha m
137 Group Match   SINGH Chhavi   SIKHA Jacob Group Match - Round 1 - #2 - [762 Vs 642] Finished Walkover Sep-26 09:25 0-0 762-SINGH Chhavi
138 Group Match   AKULA Sreeja   SUMANA Saha Group Match - Round 1 - #1 - [551 Vs 848] Finished Won Sep-26 09:25 27:66, 44:0, 6:8 2-1 551-AKULA Sreeja
139 Group Match   RODRIGUES Kefira   ASHLESHA Trehan Group Match - Round 1 - #2 - [589 Vs 777] Finished Won Sep-26 09:25 6:11 0-1 777-ASHLESHA Trehan
140 Group Match   MOKASHI Priti   ROHILLA Anjali Group Match - Round 1 - #2 - [677 Vs 612] Running Sep-26 09:25 36:7, 41:7 2-0 -
141 Group Match   SARMAH Adrija   PATIL Manushree Group Match - Round 1 - #2 - [561 Vs 656] Finished Won Sep-26 09:25 195:13, -9:11, 19:11, -7:11 1-3 656-PATIL Manushree
142 Group Match   NOORBASHA Shailu   SINGH Priyanka jr Group Match - Round 1 - #2 - [559 Vs 567] Running Sep-26 09:00 0:0 0-0 -
143 Group Match   RATHORE Bhuwaneshwari   MANERKAR Ruchira Group Match - Round 1 - #2 - [761 Vs 679] Finished Walkover Sep-26 09:00 0-0 679-MANERKAR Ruchira
144 Group Match   TANUSHREE Das gupta   SEJAL Kaushik Group Match - Round 1 - #2 - [648 Vs 626] Finished Won Sep-26 09:00 6:11, 10:16, 50:11, 46:5, 11:7 2-3 648-TANUSHREE Das gupta
145 Group Match   MAZUMDAR Jitakhee   MHATRE Mrunmayee Group Match - Round 1 - #2 - [562 Vs 647] Finished Won Sep-26 09:00 1:-4, 11:9, -2:11, 15:7 3-1 562-MAZUMDAR Jitakhee
146 Group Match   PAUL Puja   PRABHU PARRIKAR Prutha Group Match - Round 1 - #2 - [726 Vs 590] Finished Won Sep-26 09:00 11:6, 11:5, 85:13 3-0 726-PAUL Puja
147 Group Match   BATSALLYA Mahasweta   ABINAYA Ramesh Group Match - Round 1 - #2 - [564 Vs 802] Finished Won Sep-26 09:00 6:21, 11:6, 17:13, 2:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 1-3 802-ABINAYA Ramesh
148 Group Match   ASWANI Renuka   BIDRI Sushmita Group Match - Round 1 - #2 - [643 Vs 632] Running Sep-26 09:00 10:71, 35:12, 0:0 1-1 -
149 Group Match   SERAHA Jacob   ANANTH KUMAR Samyuktha Group Match - Round 1 - #2 - [641 Vs 630] Finished Won Sep-26 09:00 11:-2, 11:5, 11:4 3-0 641-SERAHA Jacob
150 Group Match   SINGH Vandana   TRIVEDI Nirja Group Match - Round 1 - #2 - [713 Vs 606] Finished Won Sep-26 09:00 7:19, 10:12, 10:12 0-3 606-TRIVEDI Nirja
151 Group Match   M MANDULA Nikitha   LAHKAR Kakoli Group Match - Round 1 - #2 - [783 Vs 766] Running Sep-26 09:00 22:19, 22:21, 21:17, 0:0 0-3 -
152 Group Match   BHAMBRI Shreya   ROY Tulika Group Match - Round 1 - #2 - [580 Vs 822] Finished Won Sep-26 09:00 0:23, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 1-0 822-ROY Tulika
153 Group Match   CHATTERJEE Moitree   UPADHAYA Kritika Group Match - Round 1 - #2 - [815 Vs 563] Finished Won Sep-26 09:00 7:-1, 8:17, 8:11 1-2 563-UPADHAYA Kritika
154 Group Match   RANGSHAHI Deepali   DIVEKAR Aarya Group Match - Round 1 - #2 - [646 Vs 588] Running Sep-26 09:00 11:68, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-1 -
155 Group Match   VISWANATH Kushi   GUPTA Tanu Group Match - Round 1 - #2 - [628 Vs 821] Running Sep-26 09:00 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
156 Group Match   TALNIKAR Shruti   SAINI Suhana Group Match - Round 1 - #2 - [768 Vs 618] Finished Won Sep-26 09:00 0-0 618-SAINI Suhana
157 Main Draw   BYE   KUMARESAN Shamini Main Draw - Round of 64 - #28 - [0 Vs 756] Running Jan-01 05:30 0:0 0-0 -
158 Main Draw   BYE   PATKAR Madhurika Main Draw - Round of 64 - #32 - [0 Vs 749] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
159 Main Draw   BYE   SHARMA Pooja Main Draw - Round of 64 - #30 - [0 Vs 620] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 620-SHARMA Pooja
160 Main Draw   POULOMI Ghatak   BYE Main Draw - Round of 64 - #3 - [748 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
161 Main Draw   ASWANI Renuka   BYE Main Draw - Round of 64 - #29 - [643 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 1:0, 0:0, 2:0, 0:0 0-0 643-ASWANI Renuka
162 Main Draw   KUNDU Pallabi   BYE Main Draw - Round of 64 - #27 - [767 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
163 Main Draw   BYE   KUMARAVEL Swetha Main Draw - Round of 64 - #4 - [0 Vs 633] Running Jan-01 05:30 0-0 -
164 Main Draw   DESHPANDE Divya   BYE Main Draw - Round of 64 - #5 - [747 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0 0-0 747-DESHPANDE Divya
165 Main Draw   BYE   ASHLESHA Trehan Main Draw - Round of 64 - #6 - [0 Vs 777] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 777-ASHLESHA Trehan
166 Main Draw   BYE   KRITTWIKA Sinha roy Main Draw - Round of 64 - #8 - [0 Vs 757] Running Jan-01 05:30 -4:0, 41:-2 1-1 -
167 Main Draw   BATRA Manika   BYE Main Draw - Round of 64 - #9 - [750 Vs 0] Running Jan-01 05:30 30:14, 5:0 1-0 -
168 Main Draw   PAREEK Priyanka   BYE Main Draw - Round of 64 - #11 - [764 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0 0-0 764-PAREEK Priyanka
169 Main Draw   BYE   CHAKRABORTY Anindita Main Draw - Round of 64 - #12 - [0 Vs 770] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
170 Main Draw   AYHIKA Mukherjee   BYE Main Draw - Round of 64 - #13 - [549 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 549-AYHIKA Mukherjee
171 Main Draw   BYE   D'SOUZA Senhora cezinha Main Draw - Round of 64 - #14 - [0 Vs 658] Running Jan-01 05:30 0-0 -
172 Main Draw   BYE   DAS Mouma Main Draw - Round of 64 - #16 - [0 Vs 751] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
173 Main Draw   SAHASRABUDHE Pooja   BYE Main Draw - Round of 64 - #17 - [754 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
174 Main Draw   GOYAL garima   BYE Main Draw - Round of 64 - #19 - [570 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 570-GOYAL garima
175 Main Draw   BYE   RISHYA Reeth Main Draw - Round of 64 - #20 - [0 Vs 755] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
176 Main Draw   DAS Ankita   BYE Main Draw - Round of 64 - #21 - [746 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
177 Main Draw   BYE   BANU Nikhat Main Draw - Round of 64 - #22 - [0 Vs 782] Running Jan-01 05:30 51:64, 20:65, 14:73, 69:73, 0:0 0-0 -
178 Main Draw   BYE   PAUL Mousumi Main Draw - Round of 64 - #24 - [0 Vs 752] Finished Walkover Jan-01 05:30 -9:57, 18:15 1-1 752-PAUL Mousumi
179 Main Draw   AMRUTE Shruti   BYE Main Draw - Round of 64 - #25 - [687 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 687-AMRUTE Shruti
180 Main Draw   MUKHERJEE Sutirtha   BYE Main Draw - Round of 64 - #1 - [854 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0 0-0 854-MUKHERJEE Sutirtha