11Even Sports TTFI National Ranking Table Tennis Championships - 2016 (CENTRAL ZONE)

Results Home

Junior Boys : Live Results

Serial Match Type Player 1 Player 2 Match B/w Current Status Result Scheduled Time Sets Score Winner
1 Main Draw   HARIKRISHNA Venkateswaran sridhar   JEET Chandra Main Draw - Round of 16 - #8 - [455 Vs 524] Finished Won Sep-28 08:50 9:11, 4:11, 9:11 0-3 524-JEET Chandra
2 Main Draw   ROY Shivaji   AKASH Chowdhury Main Draw - Round of 16 - #3 - [207 Vs 525] Running Sep-28 08:50 11:3, 7:11, 11:9 2-1 -
3 Main Draw   VIRMANI Parth   MAZUMDER Rounak Main Draw - Round of 32 - #11 - [147 Vs 533] Running Sep-27 08:20 11:3, 11:3, 0:0 1-1 -
4 Main Draw   DO ROSARIO Wesley   BHATTACHARYA Soham Main Draw - Round of 32 - #10 - [166 Vs 538] Running Sep-27 08:20 4:11, 4:11 1-1 -
5 Main Draw   ZAMLIANA John   KHAN Asif Main Draw - Round of 32 - #14 - [390 Vs 412] Finished Won Sep-27 08:20 6:11, 11:8, 8:11, 9:11 1-3 412-KHAN Asif
6 Main Draw   JEET Chandra   SANTHOSH KUMAR Ramesh Main Draw - Round of 32 - #16 - [524 Vs 475] Running Sep-27 08:20 0:0 0-0 -
7 Main Draw   HARIKRISHNA Venkateswaran sridhar   AMBRE Shubham Main Draw - Round of 32 - #15 - [455 Vs 245] Running Sep-27 08:20 11:8, 8:11, 11:7, 0:0 2-1 -
8 Main Draw   THAKKAR Manav   BHATTACHARJEE Jayabrata Main Draw - Round of 32 - #1 - [377 Vs 353] Finished Won Sep-27 07:50 0-0 353-BHATTACHARJEE Jayabrata
9 Main Draw   LAMBA Shivjit singh   ALBUQUERQUE Raegan albuquerque Main Draw - Round of 32 - #2 - [153 Vs 277] Finished Won Sep-27 07:50 21:34, 0:0 0-2 277-ALBUQUERQUE Raegan albuquerque
10 Main Draw   MALIK Yashansh   HARDIKAR Mandar Main Draw - Round of 32 - #4 - [159 Vs 272] Running Sep-27 07:50 14:34, 45:-10 1-1 -
11 Main Draw   ANAS MOHAMMED Irshad   AKASH Chowdhury Main Draw - Round of 32 - #6 - [227 Vs 525] Running Sep-27 07:50 12:10, 0:0 0-1 -
12 Main Draw   CHAKRABORTY Samrat   HIMNAKULHPUINGHETA Jeho Main Draw - Round of 64 - #15 - [357 Vs 389] Running Sep-27 02:40 12:7, 8:11, 0:0 1-1 -
13 Main Draw   CH. V S. Sai tejesh   JAIN Anukram Main Draw - Round of 64 - #18 - [448 Vs 387] Finished Won Sep-27 02:40 5:11, 8:11, 6:11, 0:0 0-3 387-JAIN Anukram
14 Group Match   BHARGAVA Kashish   CHAKRABORTY Samrat Group Match - Round 3 - #2 - [143 Vs 357] Finished Won Sep-27 09:35 9:11, 9:11, 8:11 0-3 357-CHAKRABORTY Samrat
15 Group Match   PAL Akash   TELIDEVARA Surya teja Group Match - Round 3 - #1 - [512 Vs 110] Finished Won Sep-27 09:35 11:7, 11:5, 11:8 3-0 512-PAL Akash
16 Group Match   JAMADAGNI Rohan s   ROY Ujjwal Group Match - Round 3 - #2 - [219 Vs 508] Running Sep-27 09:35 11:7, 0:0 1-0 -
17 Group Match   DEY Saikat   T. SAJI Ajins Group Match - Round 3 - #1 - [535 Vs 225] Finished Won Sep-27 09:35 11:5, 11:5, 7:11, 9:11, 11:8 3-2 535-DEY Saikat
18 Group Match   DAS Aryamaan   LAHOTI Harshavardan Group Match - Round 3 - #2 - [112 Vs 442] Finished Won Sep-27 09:35 6:11, 5:11, 13:11, 1:11 1-3 442-LAHOTI Harshavardan
19 Group Match   PALIWAL Hardik   PANCHAL Hardik Group Match - Round 3 - #1 - [497 Vs 261] Finished Won Sep-27 09:35 11:2, 9:11, 7:11, 4:11 1-3 261-PANCHAL Hardik
20 Group Match   KHURANA Hardik   BASU Avijit Group Match - Round 3 - #2 - [141 Vs 520] Finished Won Sep-27 09:35 11:5, 9:11, 11:8, 9:11, 8:11 2-3 520-BASU Avijit
21 Group Match   FIDEL RAFEEQUE Snehit suravajjula   DESHMUKH Yash Group Match - Round 3 - #1 - [451 Vs 290] Finished Won Sep-27 09:35 11:7, 12:10, 11:6 3-0 451-FIDEL RAFEEQUE Snehit suravajjula
22 Group Match   BARUAH Md. zubayr arshad   PAL Ayan Group Match - Round 3 - #2 - [113 Vs 521] Finished Won Sep-27 09:35 7:11, 9:11, 12:14 0-3 521-PAL Ayan
23 Group Match   MOHAMMED Ali   VIJAYA KUMAR Malesh Group Match - Round 3 - #1 - [437 Vs 468] Finished Won Sep-27 09:35 0-0 468-VIJAYA KUMAR Malesh
24 Group Match   JAIN Anukram   TOMAR Akshat singh Group Match - Round 3 - #1 - [387 Vs 298] Finished Won Sep-27 09:35 11:8, 11:9, 11:4 3-0 387-JAIN Anukram
25 Group Match   KAMBLE Tejas   SIVARAJAN Veera Group Match - Round 3 - #1 - [287 Vs 483] Finished Won Sep-27 09:35 10:12, 11:6, 11:4, 11:2 3-1 287-KAMBLE Tejas
26 Group Match   DALVI Jash   SHRIKRISHNA Arunachalam Group Match - Round 3 - #1 - [265 Vs 459] Finished Walkover Sep-27 09:35 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 459-SHRIKRISHNA Arunachalam
27 Group Match   DO ROSARIO Wesley   S.RAMESH Vyzag Group Match - Round 3 - #1 - [166 Vs 486] Finished Won Sep-27 09:35 12:10, 11:7, 11:9 3-0 166-DO ROSARIO Wesley
28 Group Match   MANDOT Khush   GEHLOT Chirag Group Match - Round 3 - #2 - [314 Vs 413] Finished Won Sep-27 09:35 4:11, 7:11, 7:11 0-3 413-GEHLOT Chirag
29 Group Match   HARSH Shrivastava   ARUMUGAM Aravindan Group Match - Round 3 - #1 - [397 Vs 369] Finished Won Sep-27 09:35 11:3, 11:1, 11:7 3-0 397-HARSH Shrivastava
30 Group Match   SHARMA Siddharth   JADEJA Karanpalsinh Group Match - Round 3 - #2 - [338 Vs 179] Finished Won Sep-27 09:35 6:11, 5:11, 11:13 0-3 179-JADEJA Karanpalsinh
31 Group Match   RANE Tanmay   KANNAN Shriram Group Match - Round 3 - #2 - [286 Vs 477] Finished Won Sep-27 09:35 11:4, 5:11, 3:11, 12:10, 7:11 2-3 477-KANNAN Shriram
32 Group Match   BHATTACHARJEE Jayabrata   SHAH Govind Group Match - Round 3 - #1 - [353 Vs 441] Finished Won Sep-27 09:35 0-0 353-BHATTACHARJEE Jayabrata
33 Group Match   SANTHOSH KUMAR Ramesh   JAIN Jai Group Match - Round 3 - #1 - [475 Vs 192] Finished Won Sep-27 09:35 11:6, 11:9, 12:10 3-0 475-SANTHOSH KUMAR Ramesh
34 Group Match   JAIN Aditya   AFTHAB Amir Group Match - Round 3 - #2 - [411 Vs 226] Finished Walkover Sep-27 09:35 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 411-JAIN Aditya
35 Group Match   PATIL Ajaysingh   LRRUATA Alberto Group Match - Round 3 - #1 - [252 Vs 385] Finished Won Sep-27 09:35 11:8, 9:11, 11:6, 10:12, 13:11 3-2 252-PATIL Ajaysingh
36 Group Match   BHATT Kaushal   CH. V S. Sai tejesh Group Match - Round 3 - #2 - [180 Vs 448] Finished Won Sep-27 09:35 14:12, 9:11, 10:12, 11:8, 9:11 2-3 448-CH. V S. Sai tejesh
37 Group Match   HARDIKAR Mandar   KUMAR Pravin Group Match - Round 3 - #2 - [272 Vs 471] Finished Won Sep-27 09:35 11:3, 11:6, 11:4 3-0 272-HARDIKAR Mandar
38 Group Match     DAS Mainak Group Match - Round 3 - #1 - [202 Vs 354] Finished Won Sep-27 09:35 11:6, 11:4, 11:8 3-0 -
39 Group Match   BOKIL Sanat   HIMNAKULHPUINGHETA Jeho Group Match - Round 3 - #1 - [280 Vs 389] Finished Won Sep-27 09:35 9:11, 5:11, 5:11, 0:0 0-3 389-HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
40 Group Match   GOEL Shubh   LOHAPATRE Gaurav Group Match - Round 3 - #2 - [155 Vs 238] Finished Won Sep-27 09:35 11:7, 11:6, 4:11, 11:4 3-1 155-GOEL Shubh
41 Group Match   SOMAIYA Chinmaya kapil   SABLE Yashwardan Group Match - Round 3 - #1 - [388 Vs 342] Finished Won Sep-27 09:35 11:6, 11:4, 11:2 3-0 388-SOMAIYA Chinmaya kapil
42 Group Match   DUTT Arush   PAUL ROY Abhirup Group Match - Round 3 - #2 - [138 Vs 343] Finished Won Sep-27 09:35 5:11, 3:11, 8:11 0-3 343-PAUL ROY Abhirup
43 Group Match   KULKARNI Kaustubh   MALIK Rahul Group Match - Round 3 - #1 - [212 Vs 199] Finished Won Sep-27 09:35 12:14, 6:11, 2:11 0-3 199-MALIK Rahul
44 Group Match   JAIN Payas   SIL Indrajit Group Match - Round 3 - #2 - [148 Vs 352] Finished Won Sep-27 09:35 11:7, 11:8, 18:16 3-0 148-JAIN Payas
45 Group Match   LAMBA Shivjit singh   CHOUKSE Tanmay Group Match - Round 3 - #1 - [153 Vs 340] Finished Won Sep-26 09:35 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 153-LAMBA Shivjit singh
46 Group Match   KHAN Asif   BATHAM Pratham Group Match - Round 3 - #1 - [412 Vs 323] Finished Won Sep-26 09:35 21:38, 11:7, 1:0 2-0 323-BATHAM Pratham
47 Group Match   MAZUMDER Rounak   ARVIND KUMAR G Group Match - Round 3 - #1 - [533 Vs 440] Finished Won Sep-26 09:35 0-0 440-ARVIND KUMAR G
48 Group Match   SUBRAMANIAN Ashwin   KIRAN Arjun raju Group Match - Round 3 - #1 - [236 Vs 458] Finished Won Sep-26 09:35 11:8, 7:11, 5:11, 10:12 1-3 458-KIRAN Arjun raju
49 Group Match   BHATTACHARYA Soham   TONDON Raghuveer Group Match - Round 3 - #1 - [538 Vs 404] Finished Won Sep-26 09:35 0-0 404-TONDON Raghuveer
50 Group Match   HARIKRISHNA Venkateswaran sridhar   MALAKAR Subhajit Group Match - Round 3 - #1 - [455 Vs 362] Finished Won Sep-26 09:35 11:3, 14:13, 11:8 3-0 455-HARIKRISHNA Venkateswaran sridhar
51 Group Match   SHAH Govind   KANNAN Shriram Group Match - Round 2 - #2 - [441 Vs 477] Finished Walkover Sep-26 09:35 0-0 477-KANNAN Shriram
52 Group Match   PANDEY Sameer   KOTHARI Harshil Group Match - Round 3 - #1 - [395 Vs 176] Finished Walkover Sep-26 09:35 0-0 176-KOTHARI Harshil
53 Group Match   ZAMLIANA John   DEY Suranjit Group Match - Round 3 - #1 - [390 Vs 235] Finished Walkover Sep-26 09:35 0-0 390-ZAMLIANA John
54 Group Match   AKASH Chowdhury   MEHRA Naman Group Match - Round 3 - #1 - [525 Vs 402] Finished Walkover Sep-26 09:35 0-0 525-AKASH Chowdhury
55 Group Match   ANAS MOHAMMED Irshad   SONI Shlok Group Match - Round 3 - #1 - [227 Vs 129] Finished Walkover Sep-26 09:35 0-0 129-SONI Shlok
56 Group Match   VIRMANI Parth   CHAKRAWARTI Rounak Group Match - Round 3 - #1 - [147 Vs 330] Finished Walkover Sep-26 09:35 0-0 147-VIRMANI Parth
57 Group Match   ALBUQUERQUE Raegan albuquerque   PATHAK Abhishek Group Match - Round 3 - #1 - [277 Vs 492] Finished Won Sep-26 09:35 13:11, 9:11, 9:11, 11:2, 11:5 3-2 277-ALBUQUERQUE Raegan albuquerque
58 Group Match   ALI Mohammed   SUR ROY Siddhant Group Match - Round 3 - #1 - [444 Vs 359] Finished Won Sep-26 09:35 0:0 0-0 444-ALI Mohammed
59 Group Match   AMBRE Shubham   PAUL Snehasish Group Match - Round 3 - #1 - [245 Vs 537] Finished Walkover Sep-26 09:35 0:0 0-0 245-AMBRE Shubham
60 Group Match   JAIN Jai   SIL Indrajit Group Match - Round 2 - #2 - [192 Vs 352] Finished Won Sep-26 09:10 4:11, 11:8, 11:7, 14:12 3-1 192-JAIN Jai
61 Group Match   BOKIL Sanat   MANDOT Khush Group Match - Round 2 - #1 - [280 Vs 314] Finished Won Sep-26 09:10 11:4, 11:9, 11:3 3-0 280-BOKIL Sanat
62 Group Match   ROKADE Rohit   CH. V S. Sai tejesh Group Match - Round 2 - #2 - [328 Vs 448] Finished Won Sep-26 09:10 6:11, 8:11, 15:13, 10:12 1-3 448-CH. V S. Sai tejesh
63 Group Match   LRRUATA Alberto   AFTHAB Amir Group Match - Round 2 - #2 - [385 Vs 226] Finished Walkover Sep-26 09:10 0-0 385-LRRUATA Alberto
64 Group Match   HIMNAKULHPUINGHETA Jeho   GEHLOT Chirag Group Match - Round 2 - #2 - [389 Vs 413] Finished Won Sep-26 09:10 11:8, 11:6, 11:6 3-0 389-HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
65 Group Match   MALIK Rahul   PAUL ROY Abhirup Group Match - Round 2 - #2 - [199 Vs 343] Finished Won Sep-26 09:10 9:11, 8:11, 11:7, 4:11 1-3 343-PAUL ROY Abhirup
66 Group Match   SANTHOSH KUMAR Ramesh   JAIN Payas Group Match - Round 2 - #1 - [475 Vs 148] Finished Won Sep-26 09:10 11:9, 11:5, 11:9 3-0 475-SANTHOSH KUMAR Ramesh
67 Group Match   BHATTACHARJEE Jayabrata   RANE Tanmay Group Match - Round 2 - #1 - [353 Vs 286] Finished Won Sep-26 09:10 15:13, 7:11, 13:11, 7:11, 11:4 3-2 353-BHATTACHARJEE Jayabrata
68 Group Match   DAS Mainak   KUMAR Pravin Group Match - Round 2 - #2 - [354 Vs 471] Finished Won Sep-26 09:10 4:11, 12:10, 7:11, 11:8, 11:9 3-2 354-DAS Mainak
69 Group Match   SOMAIYA Chinmaya kapil   GOEL Shubh Group Match - Round 2 - #1 - [388 Vs 155] Finished Won Sep-26 09:10 5:11, 13:11, 11:8, 9:11, 11:9 3-2 388-SOMAIYA Chinmaya kapil
70 Group Match   KULKARNI Kaustubh   DUTT Arush Group Match - Round 2 - #1 - [212 Vs 138] Finished Won Sep-26 09:10 11:5, 11:8, 11:13, 7:11, 8:11 2-3 138-DUTT Arush
71 Group Match     HARDIKAR Mandar Group Match - Round 2 - #1 - [202 Vs 272] Finished Won Sep-26 09:10 10:12, 11:8, 11:9, 7:11, 8:11 2-3 272-HARDIKAR Mandar
72 Group Match   SABLE Yashwardan   LOHAPATRE Gaurav Group Match - Round 2 - #2 - [342 Vs 238] Finished Won Sep-26 09:10 6:11, 6:11, 9:11 0-3 238-LOHAPATRE Gaurav
73 Group Match   PATIL Ajaysingh   JAIN Aditya Group Match - Round 2 - #1 - [252 Vs 411] Finished Walkover Sep-26 09:10 0-0 252-PATIL Ajaysingh
74 Group Match   SHARMA Sahil   BHATT Kaushal Group Match - Round 2 - #1 - [133 Vs 180] Finished Won Sep-26 09:10 5:11, 4:11, 8:11 0-3 180-BHATT Kaushal
75 Group Match   DEY Saikat   DAS Aryamaan Group Match - Round 2 - #1 - [535 Vs 112] Finished Won Sep-26 08:45 11:5, 11:9, 10:12, 11:3 3-1 535-DEY Saikat
76 Group Match   FIDEL RAFEEQUE Snehit suravajjula   KHURANA Hardik Group Match - Round 2 - #1 - [451 Vs 141] Finished Won Sep-26 08:45 8:11, 11:7, 11:9, 11:8 3-1 451-FIDEL RAFEEQUE Snehit suravajjula
77 Group Match   ARUMUGAM Aravindan   JADEJA Karanpalsinh Group Match - Round 2 - #2 - [369 Vs 179] Finished Won Sep-26 08:45 3:11, 5:11, 5:11 0-3 179-JADEJA Karanpalsinh
78 Group Match   TELIDEVARA Surya teja   ROY Ujjwal Group Match - Round 2 - #2 - [110 Vs 508] Finished Won Sep-26 08:45 11:9, 8:11, 6:11, 6:11 1-3 508-ROY Ujjwal
79 Group Match   DALVI Jash   PARMAR Dhairya Group Match - Round 2 - #1 - [265 Vs 173] Finished Won Sep-26 08:45 11:7, 11:8, 11:8 3-0 265-DALVI Jash
80 Group Match   KAMBLE Tejas   SINGH Manik Group Match - Round 2 - #1 - [287 Vs 145] Finished Won Sep-26 08:45 11:5, 11:8, 11:5 3-0 287-KAMBLE Tejas
81 Group Match   JAIN Anukram   SARKAR Soumyadeep Group Match - Round 2 - #1 - [387 Vs 361] Finished Won Sep-26 08:45 11:7, 8:11, 11:8, 11:4 3-1 387-JAIN Anukram
82 Group Match   T. SAJI Ajins   LAHOTI Harshavardan Group Match - Round 2 - #2 - [225 Vs 442] Finished Won Sep-26 08:45 7:11, 7:11, 5:11 0-3 442-LAHOTI Harshavardan
83 Group Match   MOHAMMED Ali   BARUAH Md. zubayr arshad Group Match - Round 2 - #1 - [437 Vs 113] Finished Walkover Sep-26 08:45 0-0 113-BARUAH Md. zubayr arshad
84 Group Match   VIJAYA KUMAR Malesh   PAL Ayan Group Match - Round 2 - #2 - [468 Vs 521] Finished Won Sep-26 08:45 14:12, 4:11, 5:11, 11:6, 6:11 2-3 521-PAL Ayan
85 Group Match   DESHMUKH Yash   BASU Avijit Group Match - Round 2 - #2 - [290 Vs 520] Finished Won Sep-26 08:45 5:11, 5:11, 11:5, 9:11 1-3 520-BASU Avijit
86 Group Match   HARSH Shrivastava   SHARMA Siddharth Group Match - Round 2 - #1 - [397 Vs 338] Finished Walkover Sep-26 08:45 0-0 397-HARSH Shrivastava
87 Group Match   PALIWAL Hardik   BHARGAVA Kashish Group Match - Round 2 - #1 - [497 Vs 143] Finished Won Sep-26 08:45 0-0 143-BHARGAVA Kashish
88 Group Match   PANCHAL Hardik   CHAKRABORTY Samrat Group Match - Round 2 - #2 - [261 Vs 357] Finished Won Sep-26 08:45 3:11, 11:6, 11:6, 5:11, 7:11 2-3 357-CHAKRABORTY Samrat
89 Group Match   PAL Akash   JAMADAGNI Rohan s Group Match - Round 2 - #1 - [512 Vs 219] Finished Won Sep-26 08:45 11:8, 4:11, 10:12, 11:13 1-3 219-JAMADAGNI Rohan s
90 Group Match   KHAN Asif   NARANG Shitij Group Match - Round 2 - #1 - [412 Vs 408] Finished Won Sep-26 08:20 11:8, 11:2, 11:3 3-0 412-KHAN Asif
91 Group Match   HARIKRISHNA Venkateswaran sridhar   SHINDE Naman Group Match - Round 2 - #1 - [455 Vs 317] Finished Won Sep-26 08:20 11:6, 11:2, 11:4 3-0 455-HARIKRISHNA Venkateswaran sridhar
92 Group Match   AMBRE Shubham   SHEORAN Vikas Group Match - Round 2 - #1 - [245 Vs 204] Finished Walkover Sep-26 08:20 0-0 245-AMBRE Shubham
93 Group Match   PANDEY Sameer   JOSHI Roshan Group Match - Round 2 - #1 - [395 Vs 329] Finished Won Sep-26 08:20 11:13, 9:11, 3:11 0-3 329-JOSHI Roshan
94 Group Match   SUBRAMANIAN Ashwin   PALA PARTHI Saroj siril Group Match - Round 2 - #1 - [236 Vs 449] Finished Won Sep-26 08:20 7:11, 7:11, 7:11 0-3 449-PALA PARTHI Saroj siril
95 Group Match   DO ROSARIO Wesley   CHEEKATI Kushal kumar Group Match - Round 2 - #1 - [166 Vs 108] Finished Walkover Sep-26 08:20 0-0 166-DO ROSARIO Wesley
96 Group Match   ALBUQUERQUE Raegan albuquerque   SUNDAR Krishna Group Match - Round 2 - #1 - [277 Vs 213] Finished Won Sep-26 08:20 5:11, 11:8, 13:11, 5:11, 11:8 3-2 277-ALBUQUERQUE Raegan albuquerque
97 Group Match   LAMBA Shivjit singh   BHADKAMKAR Archit Group Match - Round 2 - #1 - [153 Vs 256] Finished Won Sep-26 08:20 11:6, 11:6, 11:4 3-0 153-LAMBA Shivjit singh
98 Group Match   ZAMLIANA John   SHARMA Vishu Group Match - Round 2 - #1 - [390 Vs 410] Finished Won Sep-26 08:20 11:7, 11:7, 11:8 3-0 390-ZAMLIANA John
99 Group Match   BHATTACHARYA Soham   JOBALIA Jash Group Match - Round 2 - #1 - [538 Vs 263] Finished Walkover Sep-26 08:20 0-0 538-BHATTACHARYA Soham
100 Group Match   AKASH Chowdhury   DUBEY Jay Group Match - Round 2 - #1 - [525 Vs 311] Finished Walkover Sep-26 08:20 0-0 525-AKASH Chowdhury
101 Group Match   ALI Mohammed   BHATT Chitrax Group Match - Round 2 - #1 - [444 Vs 170] Finished Won Sep-26 08:20 11:4, 5:11, 11:8, 11:8 3-1 444-ALI Mohammed
102 Group Match   ANAS MOHAMMED Irshad   V Annamalai Group Match - Round 2 - #1 - [227 Vs 368] Finished Won Sep-26 08:20 11:5, 11:6, 11:5 3-0 227-ANAS MOHAMMED Irshad
103 Group Match   VIRMANI Parth   GOGOI Arka kumar Group Match - Round 2 - #1 - [147 Vs 111] Finished Won Sep-26 08:20 13:11, 11:7, 11:8 3-0 147-VIRMANI Parth
104 Group Match   MAZUMDER Rounak   VERMA Subrat raj Group Match - Round 2 - #1 - [533 Vs 506] Finished Won Sep-26 08:20 14:12, 11:8, 11:7 3-0 533-MAZUMDER Rounak
105 Group Match   ROKADE Rohit   BHATT Kaushal Group Match - Round 1 - #1 - [328 Vs 180] Finished Won Sep-26 07:05 11:2, 3:11, 11:8, 11:9 3-1 328-ROKADE Rohit
106 Group Match   SHARMA Sahil   CH. V S. Sai tejesh Group Match - Round 1 - #2 - [133 Vs 448] Finished Won Sep-26 07:05 1:11, 6:11, 8:11 0-3 448-CH. V S. Sai tejesh
107 Group Match     KUMAR Pravin Group Match - Round 1 - #2 - [202 Vs 471] Finished Won Sep-26 07:05 11:7, 9:11, 11:9, 3:11, 4:11 2-3 471-KUMAR Pravin
108 Group Match   PATIL Ajaysingh   AFTHAB Amir Group Match - Round 1 - #2 - [252 Vs 226] Finished Walkover Sep-26 07:05 0-0 252-PATIL Ajaysingh
109 Group Match   KULKARNI Kaustubh   PAUL ROY Abhirup Group Match - Round 1 - #2 - [212 Vs 343] Finished Won Sep-26 07:05 9:11, 11:7, 6:11, 11:9, 11:9 3-2 212-KULKARNI Kaustubh
110 Group Match   BHATTACHARJEE Jayabrata   KANNAN Shriram Group Match - Round 1 - #2 - [353 Vs 477] Finished Won Sep-26 07:05 11:9, 11:4, 11:8 3-0 353-BHATTACHARJEE Jayabrata
111 Group Match   DAS Mainak   HARDIKAR Mandar Group Match - Round 1 - #1 - [354 Vs 272] Finished Won Sep-26 07:05 8:11, 6:11, 8:11 0-3 272-HARDIKAR Mandar
112 Group Match   SABLE Yashwardan   GOEL Shubh Group Match - Round 1 - #1 - [342 Vs 155] Finished Won Sep-26 07:05 2:11, 7:11, 5:11 0-3 155-GOEL Shubh
113 Group Match   SOMAIYA Chinmaya kapil   LOHAPATRE Gaurav Group Match - Round 1 - #2 - [388 Vs 238] Finished Won Sep-26 07:05 11:7, 11:8, 11:7 3-0 388-SOMAIYA Chinmaya kapil
114 Group Match   JAIN Jai   JAIN Payas Group Match - Round 1 - #1 - [192 Vs 148] Finished Won Sep-26 07:05 5:11, 6:11, 7:11 0-3 148-JAIN Payas
115 Group Match   SANTHOSH KUMAR Ramesh   SIL Indrajit Group Match - Round 1 - #2 - [475 Vs 352] Finished Won Sep-26 07:05 6:11, 6:11, 11:6, 11:7, 11:4 3-2 475-SANTHOSH KUMAR Ramesh
116 Group Match   HIMNAKULHPUINGHETA Jeho   MANDOT Khush Group Match - Round 1 - #1 - [389 Vs 314] Finished Won Sep-26 07:05 11:1, 11:3, 11:5 3-0 389-HIMNAKULHPUINGHETA Jeho
117 Group Match   BOKIL Sanat   GEHLOT Chirag Group Match - Round 1 - #2 - [280 Vs 413] Finished Won Sep-26 07:05 11:2, 11:7, 11:3 3-0 280-BOKIL Sanat
118 Group Match   SHAH Govind   RANE Tanmay Group Match - Round 1 - #1 - [441 Vs 286] Finished Walkover Sep-26 07:05 0-0 286-RANE Tanmay
119 Group Match   LRRUATA Alberto   JAIN Aditya Group Match - Round 1 - #1 - [385 Vs 411] Finished Walkover Sep-26 07:05 0-0 385-LRRUATA Alberto
120 Group Match   PAL Akash   ROY Ujjwal Group Match - Round 1 - #2 - [512 Vs 508] Finished Won Sep-26 06:40 11:7, 11:5, 11:6 3-0 512-PAL Akash
121 Group Match   PANCHAL Hardik   BHARGAVA Kashish Group Match - Round 1 - #1 - [261 Vs 143] Finished Won Sep-26 06:40 11:8, 12:14, 7:11, 11:9, 7:11 2-3 143-BHARGAVA Kashish
122 Group Match   PALIWAL Hardik   CHAKRABORTY Samrat Group Match - Round 1 - #2 - [497 Vs 357] Finished Won Sep-26 06:40 12:10, 9:11, 9:11, 9:11 1-3 357-CHAKRABORTY Samrat
123 Group Match   TELIDEVARA Surya teja   JAMADAGNI Rohan s Group Match - Round 1 - #1 - [110 Vs 219] Finished Won Sep-26 06:40 11:8, 6:11, 4:11, 7:11 1-3 219-JAMADAGNI Rohan s
124 Group Match   VIJAYA KUMAR Malesh   BARUAH Md. zubayr arshad Group Match - Round 1 - #1 - [468 Vs 113] Finished Won Sep-26 06:40 8:11, 11:7, 11:5, 11:8 3-1 468-VIJAYA KUMAR Malesh
125 Group Match   MOHAMMED Ali   PAL Ayan Group Match - Round 1 - #2 - [437 Vs 521] Finished Walkover Sep-26 06:40 0-0 521-PAL Ayan
126 Group Match   SIVARAJAN Veera   SINGH Manik Group Match - Round 1 - #1 - [483 Vs 145] Finished Won Sep-26 06:40 9:11, 7:11, 10:12 0-3 145-SINGH Manik
127 Group Match   T. SAJI Ajins   DAS Aryamaan Group Match - Round 1 - #1 - [225 Vs 112] Finished Won Sep-26 06:40 11:6, 13:11, 11:9 3-0 225-T. SAJI Ajins
128 Group Match   DEY Saikat   LAHOTI Harshavardan Group Match - Round 1 - #2 - [535 Vs 442] Finished Won Sep-26 06:40 6:11, 17:15, 8:11, 11:7, 14:16 2-3 442-LAHOTI Harshavardan
129 Group Match   FIDEL RAFEEQUE Snehit suravajjula   BASU Avijit Group Match - Round 1 - #2 - [451 Vs 520] Finished Won Sep-26 06:40 11:8, 8:11, 11:6, 11:6 3-1 451-FIDEL RAFEEQUE Snehit suravajjula
130 Group Match   ARUMUGAM Aravindan   SHARMA Siddharth Group Match - Round 1 - #1 - [369 Vs 338] Finished Won Sep-26 06:40 5:11, 6:11, 11:4, 12:10, 6:11 2-3 338-SHARMA Siddharth
131 Group Match   HARSH Shrivastava   JADEJA Karanpalsinh Group Match - Round 1 - #2 - [397 Vs 179] Finished Won Sep-26 06:40 11:6, 12:10, 9:11, 11:13, 11:5 3-2 397-HARSH Shrivastava
132 Group Match   MALIK Rahul   DUTT Arush Group Match - Round 1 - #1 - [199 Vs 138] Finished Won Sep-26 06:40 5:11, 12:14, 11:9, 5:11 1-3 138-DUTT Arush
133 Group Match   SHRIKRISHNA Arunachalam   PARMAR Dhairya Group Match - Round 1 - #1 - [459 Vs 173] Finished Won Sep-26 06:40 11:4, 11:6, 11:8 3-0 459-SHRIKRISHNA Arunachalam
134 Group Match   DESHMUKH Yash   KHURANA Hardik Group Match - Round 1 - #1 - [290 Vs 141] Finished Won Sep-26 06:40 9:11, 12:10, 13:11, 5:11, 8:11 2-3 141-KHURANA Hardik
135 Group Match   TOMAR Akshat singh   SARKAR Soumyadeep Group Match - Round 1 - #1 - [298 Vs 361] Finished Won Sep-26 06:40 11:3, 6:11, 4:11, 11:9, 6:11 2-3 361-SARKAR Soumyadeep
136 Group Match   SUR ROY Siddhant   BHATT Chitrax Group Match - Round 1 - #1 - [359 Vs 170] Finished Won Sep-26 06:15 12:10, 9:11, 7:11, 11:9, 12:10 3-2 359-SUR ROY Siddhant
137 Group Match   TONDON Raghuveer   JOBALIA Jash Group Match - Round 1 - #1 - [404 Vs 263] Finished Walkover Sep-26 06:15 0-0 404-TONDON Raghuveer
138 Group Match   CHOUKSE Tanmay   BHADKAMKAR Archit Group Match - Round 1 - #1 - [340 Vs 256] Finished Won Sep-26 06:15 11:7, 11:9, 12:14, 11:9 3-1 340-CHOUKSE Tanmay
139 Group Match   MEHRA Naman   DUBEY Jay Group Match - Round 1 - #1 - [402 Vs 311] Finished Walkover Sep-26 06:15 0-0 311-DUBEY Jay
140 Group Match   CHAKRAWARTI Rounak   GOGOI Arka kumar Group Match - Round 1 - #1 - [330 Vs 111] Finished Won Sep-26 06:15 11:7, 11:7, 6:11, 13:11 3-1 330-CHAKRAWARTI Rounak
141 Group Match   S.RAMESH Vyzag   CHEEKATI Kushal kumar Group Match - Round 1 - #1 - [486 Vs 108] Finished Walkover Sep-26 06:15 0-0 486-S.RAMESH Vyzag
142 Group Match   PAUL Snehasish   SHEORAN Vikas Group Match - Round 1 - #1 - [537 Vs 204] Finished Walkover Sep-26 06:15 0-0 537-PAUL Snehasish
143 Group Match   SONI Shlok   V Annamalai Group Match - Round 1 - #1 - [129 Vs 368] Finished Won Sep-26 06:15 11:8, 11:8, 11:4 3-0 129-SONI Shlok
144 Group Match   DEY Suranjit   SHARMA Vishu Group Match - Round 1 - #1 - [235 Vs 410] Finished Won Sep-26 06:15 11:5, 11:8, 11:6 3-0 235-DEY Suranjit
145 Group Match   PATHAK Abhishek   SUNDAR Krishna Group Match - Round 1 - #1 - [492 Vs 213] Finished Won Sep-26 06:15 12:10, 6:11, 11:8, 13:11 3-1 492-PATHAK Abhishek
146 Group Match   KOTHARI Harshil   JOSHI Roshan Group Match - Round 1 - #1 - [176 Vs 329] Finished Won Sep-26 06:15 12:10, 13:11, 9:11, 11:9 3-1 176-KOTHARI Harshil
147 Group Match   BATHAM Pratham   NARANG Shitij Group Match - Round 1 - #1 - [323 Vs 408] Finished Won Sep-26 06:15 12:10, 7:11, 11:5, 11:7 3-1 323-BATHAM Pratham
148 Group Match   ARVIND KUMAR G   VERMA Subrat raj Group Match - Round 1 - #1 - [440 Vs 506] Finished Won Sep-26 06:15 11:4, 11:4, 11:5 3-0 440-ARVIND KUMAR G
149 Group Match   KIRAN Arjun raju   PALA PARTHI Saroj siril Group Match - Round 1 - #1 - [458 Vs 449] Finished Won Sep-26 06:15 12:10, 6:11, 12:14, 7:11 1-3 449-PALA PARTHI Saroj siril
150 Group Match   MALAKAR Subhajit   SHINDE Naman Group Match - Round 1 - #1 - [362 Vs 317] Finished Won Sep-26 06:15 11:6, 11:3, 11:2 3-0 362-MALAKAR Subhajit
151 Main Draw   HARIKRISHNA Venkateswaran sridhar   BYE Main Draw - Round of 64 - #29 - [455 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 455-HARIKRISHNA Venkateswaran sridhar
152 Main Draw   BYE   KHAN Asif Main Draw - Round of 64 - #28 - [0 Vs 412] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 412-KHAN Asif
153 Main Draw   BYE   JEET Chandra Main Draw - Round of 64 - #32 - [0 Vs 524] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
154 Main Draw   BYE   AMBRE Shubham Main Draw - Round of 64 - #30 - [0 Vs 245] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0 0-0 -
155 Main Draw   ALI Mohammed   BYE Main Draw - Round of 64 - #5 - [444 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 444-ALI Mohammed
156 Main Draw   ZAMLIANA John   BYE Main Draw - Round of 64 - #27 - [390 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
157 Main Draw   ISHAAN Hingorani   BYE Main Draw - Round of 64 - #25 - [177 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 177-ISHAAN Hingorani
158 Main Draw   BYE   MARATHE Aniruddha Main Draw - Round of 64 - #24 - [0 Vs 255] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
159 Main Draw   LAMBA Shivjit singh   BYE Main Draw - Round of 64 - #3 - [153 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 153-LAMBA Shivjit singh
160 Main Draw   BYE   ALBUQUERQUE Raegan albuquerque Main Draw - Round of 64 - #4 - [0 Vs 277] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0 0-0 277-ALBUQUERQUE Raegan albuquerque
161 Main Draw   BYE   JOSHI Roshan Main Draw - Round of 64 - #6 - [0 Vs 329] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0 0-0 329-JOSHI Roshan
162 Main Draw   BYE   MALIK Yashansh Main Draw - Round of 64 - #8 - [0 Vs 159] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0 0-0 -
163 Main Draw   ROY Shivaji   BYE Main Draw - Round of 64 - #9 - [207 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
164 Main Draw   ANAS MOHAMMED Irshad   BYE Main Draw - Round of 64 - #11 - [227 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
165 Main Draw   BYE   AKASH Chowdhury Main Draw - Round of 64 - #12 - [0 Vs 525] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
166 Main Draw   PALA PARTHI Saroj siril   BYE Main Draw - Round of 64 - #13 - [449 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 449-PALA PARTHI Saroj siril
167 Main Draw   BYE   DALVI Jash Main Draw - Round of 64 - #14 - [0 Vs 265] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 265-DALVI Jash
168 Main Draw   BYE   SHAH Manush Main Draw - Round of 64 - #16 - [0 Vs 181] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0 0-0 181-SHAH Manush
169 Main Draw   SETH Sarthak   BYE Main Draw - Round of 64 - #17 - [502 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
170 Main Draw   DO ROSARIO Wesley   BYE Main Draw - Round of 64 - #19 - [166 Vs 0] Finished Walkover Jan-01 05:30 0:0, 0:0, 0:0, 0:0 0-0 -
171 Main Draw   BYE   BHATTACHARYA Soham Main Draw - Round of 64 - #20 - [0 Vs 538] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0 0-0 -
172 Main Draw   VIRMANI Parth   BYE Main Draw - Round of 64 - #21 - [147 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0:0, 0:0 0-0 147-VIRMANI Parth
173 Main Draw   THAKKAR Manav   BYE Main Draw - Round of 64 - #1 - [377 Vs 0] Finished Won Jan-01 05:30 0-0 -