11Even Sports TTFI National Ranking Table Tennis Championships - 2016 (CENTRAL ZONE)

Youth Girls Singles

Players directly qualified to the maindraw

546 KAMATH Archana girish AAI
549 AYHIKA Mukherjee AAI
551 AKULA Sreeja AAI
656 PATIL Manushree MHR A
764 PAREEK Priyanka RAJ
773 MUKHERJEE Sagarika RSPB
786 JAISWAL Varuni TELG
805 AMRUTHA PUSHPAK Shekhar TN
Group 1
1 550 SELENADEEPTHI Selvakumar (AAI)
2 840 DAS Poulami (WB)
3 632 BIDRI Sushmita (KNT)
Group 2
1 591 KIRTANI Tanisi (GOA)
2 716 BARSHA Biswas (NB)
3 597 BHATT Fagun (GUJ)
Group 3
1 777 ASHLESHA Trehan (RSPB)
2 702 SASWATI Ghosh (MP)
3 566 DUBEY Ananya (CG)
Group 4
1 559 NOORBASHA Shailu (AP)
2 843 GHOSH Premangi (WB)
3 741 PANI Payal rani (ODS)
Group 5
1 829 MOUMITA Datta (WB)
2 710 BHARGAVA Pooja (MP)
3 635 SPOORTHI Venkatesha m (KNT)
Group 6
1 846 DAS Priyadarsini (WB)
2 727 KUNDU Rittika (NB)
3 587 SACHAR Vanshika (DLI)
Group 7
1 780 MANOHAR Monica (TELG)
2 562 MAZUMDAR Jitakhee (ASM)
3 849 MOITRA Shrubabati (WB)
Group 8
1 787 SIVASHANKAR yashini (TN)
2 589 RODRIGUES Kefira (GOA)
3 695 DHOOT Vidhi (MHR B)
Group 9
1 615 SHANKAR Riti (HRN)
2 626 SEJAL Kaushik (KNT)
3 744 KADIRAVAN Saanchitaasri (PON)
Group 10
1 726 PAUL Puja (NB)
2 612 ROHILLA Anjali (HRN)
3 696 JAISWAL Ambika (MP)
Group 11
1 547 HARSHA VARDHINI Calange ravichandran (AAI)
2 648 TANUSHREE Das gupta (MEG)
3 588 DIVEKAR Aarya (GOA)
Group 12
1 548 CHIPIA Frenaz (AAI)
2 565 GOGOI Trisha (ASM)
3 714 DUTTA Anewsha (NB)
Group 13
1 644 MARIA Rony (KRL)
2 856 ROY Tulika (WB)
3 781 . Naina (TELG)
Group 14
1 687 AMRUTE Shruti (MHR B)
2 630 ANANTH KUMAR Samyuktha (KNT)
3 582 GUPTA Srishti (DLI)
Group 15
1 802 ABINAYA Ramesh (TN)
2 666 HULAWLE Disha (MHR B)
3 571 GARG Aarushi (DLI)
4 731 PRIYANKA Sarkar (NB)
Group 16
1 576 MALIK Kritika (DLI)
2 593 NANDWANI Aarushi (GUJ)
3 643 ASWANI Renuka (KRL)
4 853 PATWARI Surbhi (WB)
Group 17
1 561 SARMAH Adrija (ASM)
2 821 GUPTA Tanu (UP)
3 665 BHUJBAL Deepa (MHR B)
4 715 ANKITA Biswas (NB)
Group 18
1 586 BHARGAVA Vanshika (DLI)
2 649 SINHA Aditi (MHR A)
3 563 UPADHAYA Kritika (ASM)
4 816 SINGH Pooja (UP)
Group 19
1 628 VISWANATH Kushi (KNT)
2 618 SAINI Suhana (HRN)
3 590 PRABHU PARRIKAR Prutha (GOA)
4 671 CHIPLUNKAR Manasi (MHR B)
Group 20
1 667 PATKI Dyuti (MHR B)
2 761 RATHORE Bhuwaneshwari (RAJ)
3 627 PATANKAR Koumudi (KNT)
4 637 JOHNS Anamika (KRL)
Group 21
1 680 KHOPKAR Rutuja (MHR B)
2 740 BASAK Anannya (ODS)
3 813 GUPTA Kavya (UP)
4 719 BISWAS Diksa (NB)
Group 22
1 686 DESHPANDE Shreya (MHR B)
2 614 JAIN Jiya (HRN)
3 762 SINGH Chhavi (RAJ)
4 600 BHAIRAPURE Kausha (GUJ)
Group 23
1 771 DUTTA Anuska (RSPB)
2 707 SEAL Manisha (MP)
3 573 BAJAJ Anubha (DLI)
4 672 DESHPANDE Mansi (MHR B)
Group 24
1 848 SUMANA Saha (WB)
2 689 HALEANGADI Srushti (MHR B)
3 641 SERAHA Jacob (KRL)
4 575 GUPTA Ishita (DLI)