11Even Sports TTFI National Ranking Table Tennis Championships - 2016 (CENTRAL ZONE)

Sub Junior Girls

Players directly qualified to the maindraw

586 BHARGAVA Vanshika DLI
612 ROHILLA Anjali HRN
654 CHITALE Diya MHR A
659 GHOSH Swastika MHR A
697 KUTUMBALE Anusha MP
724 SARKAR Nikita NB
804 SRINIVASAN Sharmitha TN
837 KUNDU Munmun WB
Group 1
1 556 RAMJALI Kajol (AP)
2 851 BISWAS Sreetama (WB)
3 650 DSOUZA Aneeha (MHR A)
Group 2
1 573 BAJAJ Anubha (DLI)
2 682 BHIWANDKAR Sampada (MHR B)
3 607 DAVE Pavana (GUJ)
Group 3
1 591 KIRTANI Tanisi (GOA)
2 592 MURAD Aafrien (GUJ)
3 566 DUBEY Ananya (CG)
Group 4
1 649 SINHA Aditi (MHR A)
2 722 GHOSH Geetika (NB)
3 599 RAVAL Hetvi (GUJ)
Group 5
1 779 GHIA Ayushi (TELG)
2 608 PARMAR Prathna (GUJ)
3 688 ACHAREKAR Siddhi (MHR B)
Group 6
1 842 BAISYA Poymantee (WB)
2 792 KARTHIKEYAN Hemaa (TN)
3 818 BHASKAR Reedhi (UP)
Group 7
1 618 SAINI Suhana (HRN)
2 691 KAMBLE Tejal (MHR B)
3 826 BASAK Anushka (WB)
Group 8
1 732 DE Sataporni (NB)
2 662 PATWARDHAN Ankita (MHR B)
3 613 KOHLI Gursimar kaur (HRN)
Group 9
1 565 GOGOI Trisha (ASM)
2 794 BASKAR Kavyasree (TN)
3 623 NANDI Aditi (KNT)
Group 10
1 673 ROHIRA Mihika (MHR B)
2 634 NAVEEN RAJ Vaishnavi (KNT)
3 588 DIVEKAR Aarya (GOA)
Group 11
1 811 MADHURAKAVI Yazhini (TN)
2 824 SANTRA Ananya (WB)
3 619 PAUL Trisha (HRN)
Group 12
1 812 GUPTA Ambika (UP)
2 728 BANIK Sammridhi (NB)
3 579 .GAYATRI S (DLI)
Group 13
1 557 SURYADEVARA Mahitha chowdary (AP)
2 670 PENDHARKAR Jui (MHR B)
3 569 SINGH HOODA Vasundhara (CHD)
Group 14
1 577 NARANG Lakshita (DLI)
2 657 VARTIKAR Pritha (MHR A)
3 553 RASUPALLI Bhavya priya reddy (AP)
Group 15
1 585 KOHLI Tisha (DLI)
2 711 KOTIA Purvanshi (MP)
3 742 JAMMULA Yoshita (ODS)
Group 16
1 598 KADRI Filzah fatema (GUJ)
2 699 THAKUR Arya (MP)
3 622 JOSHI Aditi (KNT)
Group 17
1 600 BHAIRAPURE Kausha (GUJ)
2 744 KADIRAVAN Saanchitaasri (PON)
3 810 VIJAYA KUMAR Vaishnavi (TN)
Group 18
1 603 SANSKRUTI Malpani (GUJ)
2 745 R Sastha chandralehaa (PON)
3 850 BHOWMICK Sneha (WB)
Group 19
1 624 MANJUNATH Anargya (KNT)
2 605 JAYSWAL Namna (GUJ)
3 739 SARKAR Tiasha (NB)
Group 20
1 655 SHAH Kheya (MHR A)
2 845 CHAKRABORTI Prithoki (WB)
3 738 BOSE Tanushree (NB)
Group 21
1 705 JAIN Khushi (MP)
2 736 GOSWAMI Sristi (NB)
3 778 NAINENI Anjali (TELG)
Group 22
1 801 MANI Nithyashree (TN)
2 759 . Kashika (PUN)
3 554 SHRESTA Budda (AP)
Group 23
1 806 SHIVA KUMAR Shreya (TN)
2 733 ROUTH Shiropa (NB)
3 784 SINGH Priyanshi (TELG)
Group 24
1 819 NARJINARY Suhana (UP)
2 743 SASTHA CHANDRALEHAA R (PON)
3 640 MENON Bhavana (KRL)
Group 25
1 825 SAHA Angana (WB)
2 817 GOEL Radhapriya (UP)
3 617 JOSAN Stuti (HRN)
Group 26
1 831 DASGUPTA Koushiki (WB)
2 639 K Ankitha (KRL)
3 583 GULSHAN Tamanna (DLI)
Group 27
1 835 MODAK Mouli (WB)
2 555 RASUPALLI Hima priya reddy (AP)
3 683 KULKARNI Samruddhi (MHR B)
Group 28
1 844 BANERJEE Pritha (WB)
2 636 GHORPADE Yashaswini (KNT)
3 694 AMEET SHAH Vidhi (MHR B)
Group 29
1 638 K Anekha (KRL)
2 674 MAHANGADE Neha (MHR B)
3 704 DIWAKAR Kavya (MP)
Group 30
1 758 SAROHA Deepali (PUN)
2 763 TOSHNIWAL Jheel (RAJ)
3 820 SINHA Suhani (UP)
Group 31
1 765 PRAJAPATI Priyanshi (RAJ)
2 785 SRI VALLI RAMYA Tadepalli (TELG)
3 590 PRABHU PARRIKAR Prutha (GOA)
4 661 CHANDE Ananya (MHR B)
Group 32
1 796 JOHN Maria ancy (TN)
2 859 VARADE Renuka (MP)
3 578 KESAR Mannika (DLI)
4 631 JAYAKUMAR Shweta (KNT)